Pogromy i masowe mordy Żydów na Polakach

1.) Mord w Koniuchach. Z rąk żydowskich i sowieckich "partyzantów" zginęło wówczas około trzystu Polaków.
2.) 122 Polaków zamordowanych w Nalibokach przez żydowską bandę 8 maja 1943 r.

23 komentarze:

 1. Kolejne zbrodnie Żydów na Polakach:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Brzostowicy_Ma%C5%82ej

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_skidelskie

  Na szczególna uwagę zasługuje "powstanie skidelskie", zanim jeszcze czołgi armii czerwonej dotarły do Skidla, miejscowi Żydzi zaczeli mordować swoch polskich sąsiadów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlaczego o tym nikt nie robi filmu ???

  OdpowiedzUsuń
 3. Bo żydowskie macki są wszędzie!
  Nie pozwolą by goje się buntowały i przestały kłonić się panom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pragnę was poinformować,że podczas powstania warszawskiego AK zabiło 30 Żydów,dlaczego o tym się filmu nie zrobiło...I zlitujcie się,tak samo my im,jak oni nam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...Pragnę was poinformować,że podczas powstania warszawskiego AK zabiło 30 Żydów..."
   Dziekujemy bardzo, ze w koncu postanowiles nas o tym poinformowac, ale moze tak kilka konkretow, bo innaczej to nie mieszaj.

   Usuń
  2. widocznie sobie na to zasluzyli !

   Usuń
  3. Piszesz o tych 30 Żydach z Wermachtu ?

   Usuń
 5. A ja informuje ze po wkroczeniu bolszewikow w 1939 do Polski zydowscy mieszkancy Jedwabnego kolaborowali z ruskimi,witali ich kwiatami i powydawali swoich polskich sasiadow.Kilkadziesiat rodzin,polskich rodzin zostalo wywiezionych na wschod.Wiekszosc nie wrocila.Pozniej wkroczyli niemcy i wykorzystali ten fakt podsycajac niechec mieszkancow Jedwabnego do zydow ktorzy zdradzili swoich polskich sasiadow.Pamietajcie ze zydzi razem z rosjanami strzelali do polakow w miejscowosciach zagrabionych przez sowietow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wobec tak ohydnych zdrajców, nie postąpiłbym inaczej .

   Usuń
 6. rany ludzie! jakie zbrodnie na Polakach wykonane przez Żydów?! Nie znacie historii, to się nie wypowiadajcie w tym temacie! Otóż w historii mówi się o Holokauście - o zagładzie narodu żydowskiego, o zagładzie na którą Polacy wówczas pozwolili, wielokrotnie wydając ludność żydowską - i to jest prawda, i to jest zbrodnia! A nie pojedyncze przypadki, wyjęte z kontekstu! Mój pradziadek zginął w Oświęcimiu, bo został wydany przez Polaka. To, co jest obecnie propagowane w mediach, ten cały "bełkot", bezpodstawna nagonka na naród żydowski, to jest przerażające! To My - mój naród żydowski - jesteśmy ofiarami. A już z pewnością żadni z nas zbrodniarze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zastanów się najpierw co piszesz, takich głupot dawno nie czytałem....

   Usuń
  2. przedsiebiorstwo HOLOCAUST

   Usuń
  3. by zydku jaki holokaust i ajk polacy mieli na to pozwolić !!!co ty piepszony rabinie pierdolisz.....a mieli wyjście wiele Polaków uratowało takie żydowskie swinie jak ty i ani dziekuje nie było tylko jakie z was biedaki..sami doprowadziliście do zekomego holokaustu w pierwszej wojne dogadują się z angolami o palestyne ( jeseż zydkiem to na pewno znasz zdajdzejskie układy swojego szmacianego narodu ) doprowadziliście do zmiszzenia gospodarki niemieckiej i od roku 1918 d0 34 dogadywaliscie się z NSDAP ,, i smiesz zarzucać nam polakom ze to my zezwoliliśmy na holokaust...jak słucham takiego pierdolenia to z mila checia wsadził bym ciebie do komory nr. 1 w ... i już wiesz gdzie żydku

   Usuń
  4. Poznaj najpierw historię a potem się wypowiadaj, a najlepiej do Izraela wyjedz póki jeszcze to państwo istnieje .

   Usuń
 7. nareszcie jakiś mądry wpis! brawo za odwagę! a istnienie tego typu stron internetowych powinno być zabronione i karane!

  OdpowiedzUsuń
 8. 100% żydowskie myślenie....wy żydzi wszystko i wszystkich byście zakazywali i zamykali jeśli tylko prawdę głosi, prawdę która wam się nie podoba, w końcu tylko wy macie rację i tylko wasza prawda jest prawdziwą a inne prawdy to antysyjonistyczne ataki na na ten wasz naród wybrany. Ale mam Smutną informację dla wasz....Polska się budzi z żydowskiego letargu....i nic wam nie pomoce....

  OdpowiedzUsuń
 9. Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” – Menachem Begin

  OdpowiedzUsuń
 10. INFO: Centroprawicowy węgierski rząd p. Wiktora Orbana wystąpił do Konferencji ds. Żydowskich Roszczeń Majątkowych o zwrot pieniędzy przekazanych bez uzasadnienia dla węgierskich Żydów ocalałych z Holokaustu.
   jak podaje wprost.pl, w grudniu 2007 r. lewicowy rząd p. Franciszka Gyurcsanya zobowiązał się do wypłaty 21 mln USD dla Konferencji ds. Żydowskich Roszczeń Majątkowych, amerykańskiej fundacji wspierającej m.in. węgierskich Żydów, którzy przeżyli Holokaust i wyemigrowali z Węgier po II wojnie św.
  Teraz p. Andrzej Levente Gall, przedstawiciel centroprawicowego węgierskiego rządu ds. spraw stosunków z mniejszościami, stwierdził, że państwo węgierskie, mimo wcześniejszych wielokrotnych apeli i monitów, nie uzyskało "uzasadnionych i przekonujących informacji", na jakie cele zostały przeznaczone pieniądze wypłacone fundacji, w związku z czym węgierski rząd wystąpił do fundacji o ich zwrot wraz z odsetkam


  OdpowiedzUsuń
 11. Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak podaje św. Jan, Pan Jezus rzekł Żydom: “Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego”. (J 8, 44)
  U św. Mateusza czytamy zaś: “Piłat ujrzawszy, że to nic nie pomaga, przeciwnie, że zgiełk się wzmaga, wziął wodę, umył ręce przed ludem i rzekł: Nie jestem winien krwi tego sprawiedliwego, wasza to rzecz. A cały lud, odpowiadając, rzekł: Krew jego na nas i na dzieci nasze.” (Mt 27, 24-25)
  A wiec naród żydowski dobrowolnie przyjął na siebie najcięższą klątwę, która na nim ciąży do dziś – a to oznacza, iż jest zaprzedany diabłu. Ze źródeł judaistycznych wiemy, iż Sanhedryn świadomie zawarł pakt z diabłem w zamian za obiecaną mu władzę nad światem. Dopiero w świetle wiary możemy zrozumieć tą szatańską złość, przewrotność, niegodziwość i perfidię, jakie cechuje ten naród.
  Dopiero wówczas można zrozumieć, dlaczego Żydzi wszędzie propagują pornografię, rozwiązłość obyczajów, alkohol, narkotyki. Dopiero wówczas można pojąć, dlaczego to Żydzi stworzyli komunizm i hitleryzm i dlaczego spowodowali wybuch dwu wojen światowych (żydowskie banki finansowały zarówno Rewolucje w Rosji, jak i reżym Hitlera).
  68-letni dziś Story, brytyjski żurnalista-weteran, uważa że wielu nazistów planujących i odpowiedzialnych za Holokaust miało w sobie żydowską krew. Żydzi należący do (masońskiej) konspiracji Illuminati “współpracowali z lucyferiańskimi, niemieckimi nazistami w celu eksterminacji milionów przedstawicieli własnej rasy; wydarzenie to można nazwać  wewnętrzną żydowską wojną domową i czyszczeniem własnej rasy…” (532)
  Motywacja? Ochrona Żydów przed zniknięciem jako narodu i zrobienie z nich Syjonistów w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata. Cytuje on słynny artykuł z należącej do Żydów “Daily Express” zatytułowany “Judea Declares War on Germany” (Judea deklaruje Niemcom wojnę) z 24 marca 1933. W artykule czytamy że Hitler “wzbudził u wszystkich Żydów świadomość narodową.”

  OdpowiedzUsuń
 13. Fałszywy naród. Za pieniądze sprzeda brata. Naród stworzony do jątrzenia, kombinowania, siania nienawiści, lichwy, wyłudzania nienależnych odszkodowań, manipulowania ludźmi i historią, żerowania na państwach w których udało im się zamieszkać. W Polsce mogą być, tylko nieproszonymi "gośćmi" i na takich prawach. To, że część narodu Żydowskiego podporządkowała się własnym masonom świadczy o tym, że interesy ponad wszystko. Nie wolno ufać żadnemu Żydowi. Pamiętajmy, że to Nasza Ziemia, każdego Polaka, z dziada i pradziada, z naszymi tradycjami i obyczajami. I, to my będziemy decydować kogo chcemy na Naszej Ziemi "gościć".
  Każdy obcokrajowiec może liczyć na naszą gościnę, opiekę i ochronę. Ale, żaden nie może niczego żądać, wywierać różnych nacisków i decydować o Naszych Narodowych sprawach. W takiej sytuacji, otrzyma bilet w kierunku skąd przybył. Na Polskiej ziemi broń może nosić tylko
  Polak do tego uprawniony. Nie będą wpuszczane żadne inne "służby" wojskowe, cywilne. Obcokrajowiec z bronią będzie rozbrojony i natychmiast wydalony z kraju. Każdy, kto będzie chciał obejmować stanowisko państwowe decydenckie, na każdym szczeblu, będzie prześwietlony pod kątem pochodzenia korzeni, w każdym pokoleniu i dopiero po pozytywnej weryfikacji będzie mógł o takie stanowisko się ubiegać. Dotyczyć to będzie także służb mundurowych i specjalnych. Wszystkie, banki, koncerny, korporacje, chcąc działać w Polsce, będą musiały, nie odpłatnie przekazać 30% pakiet kontrolny udziałów, powołanemu Polskiemu Bankowi Narodowemu i w takiej wielkości przekazywać zyski z działalności. Dla wytwórców w działalności gospodarczej będą niższe podatki, a dla wszystkich pośredników wyższe. Rząd będzie gospodarzem Kraju i będzie tworzył potrzebną gospodarkę w oparciu o Nasze zasoby surowcowe, Naszych specjalistów i pracowników. Syjoniści, jeżeli będą chcieli, mogą współpracować, ale na naszych warunkach. Wartość każdej pracy, musi być oszacowana, w granicach minimum maximum. Tak zwany wolny rynek i uwolnienie cen, w tej chwili, jest jedną wielką manipulacją gospodarczą, nie korzystną dla pracowników (wytwórców), generujące nadmierne zyski (nie dla Polski) w stosunku do płac, celowo zadłużającą Polskę. Dalej będzie obowiązywać wolny rynek, ale na zasadzie konkurencyjności jakościowej, a cenowej w granicach min., max. Pozwoli to wyeliminować wszelkie kombinacje. Itd, itd, itd. Żydzi i wszyscy z nieczystym sumieniem, na to, nie wyrażą zgody. Dla nich, tzw wolność kojarzy się z wpuszczeniem do czystego strumienia wszelkiego rodzaju gówna, które stopniowo będzie zanieczyszczać strumień. Będą pławić się w tej wolności korzystając z czystej wody, a kiedy już się nie da, to poszukają innego strumienia. A, co z tą wodą ? Przyzwyczai się, że musi być brudna i będzie płynąć dalej. Przyjemnej kąpieli.

  OdpowiedzUsuń
 14. żydzi to ludzkie szmaty..................mam nadzieje ze odrodzi się w końcu nazim i NSDAP i zrobi porządek z tymi szmaciażami

  OdpowiedzUsuń