piątek, 30 listopada 2012

Sołżenicyn o Żydach – hit targów książki historycznej

W Arkadach Kubickiego na warszawskim Zamku Królewskim do dnia 2 grudnia odbywają się kolejne Targi Książki Historycznej. Impreza jest czynna od 10.00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny.Na targach, prócz wydawnictw, obecne są też muzea, instytuty naukowe, antykwariusze, wydawcy gier. Wśród stoisk uwagę przykuwają wydawcy których książki regularnie mam przyjemność przybliżać czytelnikom.

Wydawnictwo Zysk prezentuje książki Sławomira Cenckiewicza o WSI i Annie Walentynowicz, Bogdana Rymanowskiego o ubeku, oraz kilka premier książkowych specjalnie przygotowanych na targi.


Nortom ma jak zawsze ma w swojej ofercie prace Romana Dmowskiego, Romana Rybarskiego, księdza Poradowskiego, pozycje o zbrodniach UPA.Narodowe Centrum Kultury prezentuje książki z serii Zwrotnice Czasu, w tym powieści Jacka Inglota, Marcina Wolskiego i Macieja Parowskiego.

Rytm prócz prac naukowych dotyczących historii wojskowości prezentuje wszystkie powieści Tadeusza Dołęgi Mostowicza.

Na stoiskach IPN można nabyć wydane przez oddział warszawski komiksy o żołnierzach Wyklętych.

Fabryka Słów prezentuje polską fantastykę inspirowaną historią Polski.

Wydawnictwo Demart biografie Eligiusza Niewiadomskiego i Viktora Orbana.

Na stosiku Glaukopisu doktor Wojciech Muszyński prezentuje najnowszy numer tego najlepszego czasopisma historycznego. Towarzyszy mu z redaktor Kornaś z Capital Book z bogatą ofertą książek publicystów Najwyższego Czasu.Niewątpliwym hitem targów jest książka Aleksandra Sołżenicyna „Dwieście lat razem” opisująca destruktywny wpływ Żydów na historie Rosji. Jej wydawca wydawnictwo Wektory prezentuje też inne doskonałe książki opisujące destruktywną rolę: międzynarodowej finansjery, masonerii, komunistów, i temu podobnych środowisk.Jan Bodakowski

Za: http://www.fronda.pl/

2 komentarze:

  1. Dobrze, ze taka postac jak Solzenicyn napisal prace o nich . Ta ich bandycka i kryminalna dzialalnosc dotrze do szerszego grona ludzi! Bedzie miala duza latwosc przekonania, o ich odrazajacej dzialalnosc !

    OdpowiedzUsuń
  2. Taka ksiazka w domu,to najwiekszy skarb.

    OdpowiedzUsuń