piątek, 24 maja 2019

Tak PiS spłaca roszczenia majątowe Żydom.

1) 3 mln złotych na rytualną łaźnię, mykwę dla żydów, Inwestycja kosztowała 4 miliony złotych, z czego 3 miliony złotych pochodzą z dotacji regionalnego programu operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 (w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego)” – pisze gazetawroslawska.pl. Mykwa to łaźnia rytualna, w której żydzi dokonują obmycia się przed postem. Niektórzy korzystają z mykwy codziennie. Wszystko fajnie, niech sobie żydzi budują, co im się żywnie podoba… tylko dlaczego za nasze pieniądze? Dlaczego, aż 3 mln złotych przeznaczono na łazienkę dla żydów ze środków RPO miasta Wrocław? 
2) Żydzi najpierw sprzedali za grubą kasę swoją siedzibę teatru żaby Polacy zapłacili im za nową - 150 milionów dotacji dla Teatru Żydowskiego. To decyzja z września 2018r. żydówki prezydenta miasta Gronkiewicz-Waltz i warszawskich radnych. W październiku 2015r. firma Ghelamco Poland zakupiła grunt od żydów czyli Towarzystwa SpołecznoKulturalnego Żydów w Polsce na którym stał budynek teatru i tym samym stała się właścicielem obiektu przy pl. Grzybowskim 12/16 w Warszawie. Teraz na nowy teatr żydzi dostali pieniądze od Warszawiaków.
3) Teatr Żydowski będzie występować w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa i w Warszawskiej Operze Kameralnej, a wybrane imprezy odbywać się będą w Austriackim Forum Kultury. Po remoncie Fabryki Trzciny zespół tymczasowo przeniesie się na warszawską Pragę. Przez najbliższy rok instytucja będzie "teatrem latającym". Stołeczny Teatr Żydowski wraca do pracy po kilku miesiącach niepewności co do przyszłości instytucji. 


4) Aż 100 mln zł - tyle otrzyma niewielka prywatna fundacji, która wyremontuje cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej w Warszawie – na miejsce gdzie leżą żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni za ludobójstwo na Polakach. Za to na dziedzictwo Kresów Wschodnich polskie władze przez rok przekazały 10 razy mniej. 8 grudnia 2017r. Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie. Za ustawą zgodnie zagłosował praktycznie cały sejm ( nie licząc 4 posłów) w tym ci z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kukiz’15, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i koła „Wolni i Solidarni”. Krystyna Pawłowicz, Marek Kuchciński, Beata Kempa, Adam Andruszkiewicz, Marek Jakubiak, Paweł Kukiz, Katarzyna Lubnauer, Joanna Scheuring-Wielgus, Stefan Niesiołowski, Grzegorz Schetyna i wielu innych – wszyscy zagłosowali tak samo. 
5) Żyd Morawiecki dotuje z pieniędzy Polaków karę dla hochsztaplera bankowego JP Morgan odpowiedzialnego m.in. za wywołanie kryzysu światowego w kwocie 20,2 mln zł. Bank USA otrzyma od Polaków łapami żydów horrendalne dofinansowanie w kwocie w wysokości 20,2 mln zł. JP Morgan może zapłacić 13 mld dol. kary, aby uniknąć postępowania cywilnego w sporze z rządem USA. Chodzi o sprzedaż słynnych instrumentów finansowych, które przyczyniły się do wybuchu kryzysu. Gdyby ugoda doszła do skutku, byłaby to największa w historii kara zapłacona przez prywatną instytucję. Prawnicy banku prowadzili od dawna rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości. Ostatecznie warunki ugody prawdopodobnie w piątek już po sesji giełdowej w USA potwierdził prezes banku Jamie Dimon z prokuratorem generalnym Erikiem Holderem.
6) Muzeum Historii Żydów Polskich jest pierwszą w Polsce instytucją publicznoprywatną, stworzoną wspólnie przez rząd (w ramach budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), samorząd lokalny (budżet Warszawy) i organizację pozarządową (Żydowski Instytut Historyczny). Z budżetu państwa i budżetu Warszawy na inwestycję wydano w sumie 180 mln złotych. Każdy podatnik wyłożył więc ponad 7 złotych. 140 mln dołożyło stowarzyszenie ŻIH, które odpowiada za sfinansowanie i organizację wystawy głównej. 
7) W 2005 roku, Lech Kaczyński pełniąc obowiązki prezydenta Warszawy,— Wkład finansowy Warszawy w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40.000.000 złotych w gotowce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy – według cen działek w Warszawie wartej 130.000.000 złotych.
8) PIS pierwszą ustawą zabronił kupna ziemi rolnej Polakom w zamian każdy Rabin może kupić ile chce bez podatku. Podatków żydzi praktycznie w Polsce nie płacą bo wszystko podciągają pod działalność sakralną. 
9) Stumetrowa działka w samym centrum za 1800 zł. Kupiła ją Gmina Żydowska z 99procentową ulgą, Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł. 
10) Gmina Żydowska dostała za darmo w Ostrowie powiat Inowrocławski budynek Szkoły Podstawowej nr 12 (obecna siedziba WSG) , spadkobiercy właściciela pałacu mieli zapłacić. Starosta Tadeusz Majewski tłumaczy, że żydowskie gminy wyznaniowe są inaczej traktowane przez polskie prawo niż prywatni właściciele
11) PO wspólnie z PIS i całą resztą przegłosowano ustawę w istocie to „emerytura dla żyda”. Mało na tym, tacy zbrodniarze jak Morel mordercy narodu polskiego z UB mieszkających w Izraelu otrzymują „emerytury” od żydowskiego zaborcy wyłonionego po 89 roku - 28 maja 2014r. na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że od przyszłego roku 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł). Żyd Morawicki z jego ekipą odmawia ujawnienia wysokości ogólnych kwot jakie Polacy wydają na ten cel.
12) A o ilu mniejszych dotacjach mających postać zwykłej grabieży społeczeństwo nie jest informowane ? Np. obrady Knesetu w Krakowie które już przybrały formę cyklicznych spotkań. Czerwiec 2012r. Berlin - I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
W drugim dniu Kongresu omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski. Michał Zadara zaproponował, żeby 15% pieniędzy z budżetu państwa przeznaczyć na kulturę, ponieważ to uzdrowi nasze państwo ze wszelkich problemów; Katarzyna Czeczot wysunęła z kolei postulat, że polski system szkolnictwa powinien zrezygnować z dotychczasowego kanonu literatury nauczanej w szkole (precz z Mickiewiczem i Sienkiewiczem!) itp, itd. Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln – ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!! Polacy jako goye mają płacić podatek na przeprowadzkę 3,3 mln. żydów do Polski taki jest postulat Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce pkt. 2. Podatek „reintegracyjny” pokrywający koszty sprowadzenia 3.3 miliona Żydów do Polski. A w pkt. 3 Hebrajski jako drugi oficjalny język w Polsce.

4 komentarze:

  1. No I tak trzeba , zadaja od nas milionow odszkofowsnia I maja poparcie wsrid Zydow amerykanskich , przekonanych o slusznosci tych zadań , miejmy chociaz polskich Zydow za sobą . Geniusz Kaczyński wie co robi .

    OdpowiedzUsuń
  2. Co za q...a obłuda !. Dramat !. żYD NA ŻYDZIE, ŻYDEM POGANIA, A W TLE JUŻ POLIN !

    OdpowiedzUsuń
  3. Te, Elcia. Wiesz do czego służy piasek? Tak nawiasem Kaczyński to nie Polak!

    OdpowiedzUsuń