poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Politycy Złotego Świtu w telewizji. Żydzi oburzeni.

Greccy Żydzi wyrażają swoje niezadowolenie z pojawiania się w programach telewizyjnych przedstawicieli nacjonalistycznej, legalnie działającej i demokratycznie wybranej partii Złoty Świt.
Centralna Rada Żydowskich Społeczności w Grecji wyraziła swoje obiekcje po tym, jak czterech polityków partii pojawiło się w popularnym talk-show.
W liście skierowanym do szefa grupy medialnej SKAI, Ioannisa Alafouzosa, Żydzi napisali, że pragną “wyrazić wielkie oburzenie na nadawanie audycji służących promocji i upowszechnianiu skrajnego rasizmu, negowania holocaustu i pokazujących zwolenników nazizmu w Grecji”. Żydzi napisali, iż “podkreślają, że instytucje publiczne, media czy sądownictwo mają obowiązek izolować ideologie, które prowadzą do ludobójstwa”, a za taką uważają oni grecki nacjonalizm reprezentowany przez Złoty Świt.
Według nich, wybrani przez obywateli do reprezentowania ich politycy, nie wpisujący się w główną linię ideologiczną liberalizmu, powinni być odizolowani, mieć zakaz publicznych wypowiedzi i nie powinni być zapraszani do mediów. To wszystko, oczywiście, w imię demokracji i wolności słowa, którą ta rzekomo zapewnia.


Wśród ideologii “prowadzących do ludobójstwa” nie wymieniono syjonizmu i zbrodniczych działań izraelskiego reżimu wobec ludzi na okupowanych terenach Palestyny. Europejscy nacjonaliści znani są z ostrej krytyki poczynań Izraela, za co są zwalczani przez przychylne syjonizmowi organizacje żydowskie działające w Europie.

Program, w którym gościli przedstawiciele Złotego Świtu został także skrytykowany przez ateński związek zawodowy dziennikarzy. Aktywiści przyjaznych syjonistom i mediom głównego nurtu organizacji zapowiedzieli rozpoczęcie kampanii na rzecz bojkotu produktów firm, które sponsorują programy, w których pojawiają się politycy Złotego Świtu. Nacisk żydowskich organizacji i ich sojuszników dał pierwsze efekty. Kilka dużych firm zapowiedziało monitorowanie gości odwiedzających sponsorowane przez nich programy.

Złoty Świt w zeszłym roku zdobył 18 miejsc w 300-osobowym greckim parlamencie i reprezentuje część obywateli Grecji, którym usta starają się zamknąć organizacje żydowskie. Ostatnie sondaże wskazują na poparcie sięgające 14-18 procent. Wzrost poparcia dla nacjonalistów niepokoi środowiska związane z establishmentem i żydowskimi grupami nacisku. Dlatego na sile przybierają akcje nakierowane na ograniczenie możliwości działania partii i jej zwolenników oraz nieustanne próby wykluczenia ich z debaty publicznej.

Za: www.autonom.pl/

4 komentarze:

 1. To jest standardowy wybryk ich bandyckiej dzialalnosci ! oni maja prawo pielegnowac swoj nacjonalzm i sie nim chelpic ,innym go odmawiaja ! Mierzi ich nawet patriotyzm ! Typowo odrazajaca zydowska buta i bezczelnosc !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mierzi ich wszystko, co POLSKIE,, co dobre, co religijne. Oto kolejny przykład:
   W Rzeszowie zakonspirowane żydostwo znowu bezczelnie pokazało, co potrafi. Ostatnie ich wyczyny, to:
   1) DEPTANIE POLSKICH BARW NARODOWYCH – pomalowali wszystkie miejskie przejścia dla pieszych na białe pasy NA CZERWONYM PODŁOŻU - TLE. Teraz wszyscy muszą deptać kolory POLSKIEJ FLAGI NARODOWEJ – i nie ma od tego odwołania. Bo jak inaczej, niż na pasach dla pieszych – można przejść przez jezdnię? Fruwać nad jezdnią???
   2)Z kolei wulgarnie „ARTYSTYCZNE” czyli pseudo-teatralne żydziochy popełniły „SZTUKĘ” pokazywaną na starym Rynku w Rzeszowie i w lokalnej TV – „SZTUKĘ” w której kilkoma scenami uporczywie powtarzanymi – skrytykowali ich wielkiego wroga, ptaka sprzed 29 mln lat (Resoviensis jamrosi).
   Położyli miednice na swoich brzuchach – i tak paradowali po scenie;
   wozili krokodyle jaja w kształcie wózków i podlewali zawartość z konewek;
   z lubością podglądali krocza swoich skąpo odzianych współpracowników huśtających się na huśtawkach;
   gromkim śmiechem Lucyfera z dołączonego ekranu – podsumowali swoją PSEUDO - „ARTYSTYCZNĄ”, nikczemną i wielce podłą „SZTUKĘ”. Takie oto „osiągnięcia” prezentują na katolickim i polskim Podkarpaciu – skrywające swoją żydowską tożsamość – lokalne ZAKONSPIROWANE rzeszowskie ŻYDZIOCHY.

   Usuń
 2. Oje, oje, dobrze, ze juz tam nie mieszkam!
  Z pewnoscia bym nie wytrzymal i rozp...bym te sztuke na kawalki. Tylko bym sobie problemow narobil!
  Pajsaci walesali sie tam juz od dawna, ale zeby znowu tak szybko sie tam zlecieli...?
  Po prostu smierdzaca zaraza!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że synagoga szatana chce znowu rozwalić kraje Europy jak w czasie II W. Św. numerem na nacjonalistę. Jak wiadomo cały hitleryzm, nazizm wyrósł z okultystyczno talmudyczno kabalistycznych kręgów na zlecenie syjonistów i czołowych lichwiarzy czyli synagogi szatana (oczywiście nie wszyscy Żydzi do niej należą) po to by popchnąć świat w nowy socjalistyczny porządek i stworzyć państwo Izrael dla antychrysta. To plemię żmijowe tworzy tezę (multikulturalizm, liberalizm itp.) i antytezę (nacjonalizm. Ale nie ten nasz - zdrowy. Tylko ten chory zbrodniczy, oparty o okultyzm i socjalizm, jak nazizm) by uzyskać syntezę (chaos i wojnę ze zderzenia tezy i antytezy) z której postawią nowe elementy globalnego państwa szatana. < "Ordo ab hao" - porządek z chaosu. > TO JEST HERMETYCZNA ALCHEMIA jaką poznali dzięki upadłym aniołom. <<< Ten Złoty Świt ewidentnie śmierdzi mi żydomasonerią i nazizmem i celowo podszywa się i wypacza zdrowy nacjonalizm. STRZEŻCIE SIĘ AGENTÓW SYNAGOGI SZATANA W SZEREGACH PATRIOTÓW I NACJONALISTÓW, KTÓRZY ROBIĄ NAS NA FASZYSTÓW, NAZISTÓW, ANTYSEMITÓW (bo przecież świadomi ludzie, Chrześcijanie nie są antysemitami tylko anty talmudystami, anty satanistami i antysyjonistami).

  OdpowiedzUsuń