poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Antywęgierski działacz żydowski uciekł do Izraela

Znany działacz żydowski i tropiciel węgierskiego „faszyzmu” Dániel Péter, postanowił opuścić Węgry i wraz z rodziną zamieszkać w Izraelu. O akcjach Pétera, okazującego zwierzęcą nienawiść do wszystkiego co węgierskie, kilka razy usłyszały całe Węgry.
Żydowski aktywista już na jesieni zapowiadał, że w związku z „antysemickimi” atakami na jego osobę, najprawdopodobniej będzie chciał wyjechać do Izraela i rozpoczął poszukiwanie pracy w izraelskiej armii. W zeszłym tygodniu media poinformowały, że Péter wraz z rodziną przeniósł się do Tel Awiwu. Na swoim profilu na Facebooku poinformował, że wyprowadza się z Węgier, bo nie uznaje legalności obecnych władz kraju, które jego zdaniem niszczą demokrację i pozwalają na rozwój skrajnie prawicowym ruchom politycznym.
Przeciwko Péterowi toczą się postępowania sądowe, wytoczone m.in. przez Márię Wittner, posłankę centroprawicowego Fideszu i legendę Powstania Węgierskiego z 1956 roku. Żydowski szowinista wielokrotnie obrażał bowiem węgierskie symbole i historie kraju, poprzez publiczne darcie Konstytucji czy oblanie farbą pomnika regenta Miklosa Horthy’ego.

Źródła: Szent Korona Radio / HungarianAmbiance.com

MM

Za: http://narodowcy.net/antywegierski-dzialacz-zydowski-uciekl-do-izraela/2013/04/22/

3 komentarze:

  1. mniej żydów ,więcej chleba

    OdpowiedzUsuń
  2. No tak, Żydzi zawsze walczą z nacjonalizmem u innych. Wiedzą co jest dobre...

    OdpowiedzUsuń
  3. oby z Polski wyjechało całe 2750 tys satanistów israhelskich to może wtedy Polacy dojdą do władzy pierwszy raz po 1926 r.

    OdpowiedzUsuń