wtorek, 12 lutego 2013

Izraelscy kibice o siostrach Radwanskich:,,katolickie suki''

Agnieszka i Urszula Radwańskie, były lżone przez izraelskich kibiców, podczas meczu tenisa pomiędzy Polską i Izraelem. Żydowscy ekstremiści skandowali m.in. „katolickie suki”.
Do zdarzenia doszło podczas meczu w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej. Izraelscy kibice łamiąc wszelkie kanony zachowania w trakcie zawodów tenisa, próbowali wytrącić z równowagi polski debel, skandując m.in. „katolickie suki”.
Problemu nie zauważają media, informujące jedynie o „dziwnym” zachowaniu sióstr Radwańskich, które w trakcie pomeczowej konferencji, wyraźnie przygnębione, udzieliły zdawkowych odpowiedzi na pytania dziennikarzy, szybko opuszczając sale.

MM

Za: http://narodowcy.net/izraelscy-kibice-lzyli-polskie-tenisistki/2013/02/12/

3 komentarze:

 1. Widac kolejny raz ze z tymi zwyrodnialcami nie ma mowy o jakimkolwiek porozumieniu ! Trzeba ich trzymac na dystans jak wsciekle psy !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne Anonimowy, one są nierefolmowalne, żeby wygrywać z Izraelitkami?! Kto im na to pozwolił?

   Usuń
 2. Nie w Polsce,ale tysiace kilometrow od niej,przekonalam sie,do czego sa zdolni,i jak nas nienawidza. Na sama mysl ogarnia mnie przerazenie.Nie wierze,ze Polak-Slowian,moze byc zlym czlowiekiem, bo wychowana zostalam w tym przekonaniu,i tak juz pozostanie.

  OdpowiedzUsuń