środa, 21 listopada 2012

Dla mediów centroprawicy również jesteśmy antysemitami!

Dawid Wildstein wpisuje się w antypolską propagandę współodpowiedzialności Polaków za mordowanie Żydów.
Właśnie przeczytałem wpis młodego Wildsteina i jaki obraz się z niego wyłania? Tak Polacy musicie się pogodzić z tym, że byliście zezwierzęconymi mordercami tysięcy (sic!) Żydów. Dla środowisk PiS również jesteśmy współodpowiedzialni za Holocaust. Teraz trzeba odpokutować i zapłacić Izraelowi te 60+ mld $.
Tekst oczywiście pochodzi z niezalezna.pl
„W tym komentarzu nie będzie nic o jakości artystycznej filmu „Pokłosie”. Będzie o tym, jakie upiory ten film budzi. Od początku. Zdarzały się mordy, w których niewinnymi ofiarami (nie funkcjonariuszami czerwonego totalitaryzmu!) byli Żydzi. A sprawcami – ich polscy sąsiedzi. Mordowano po to, żeby okraść. Czasem z nienawiści, którą noszono w sobie już przed wojną.

Częściej – ze zezwierzęcenia, skutku wojny, którą wywołali Niemcy. Nie były to małe liczby. Ani incydenty. To były setki, tysiące ofiar. Musimy o tym mówić. Krzyczeć. Ukrywając to – nie będziemy niczym różnili się od bandy Michnika, która w imię swoich interesów kłamie i manipuluje.Lech Kaczyński to rozumiał.Tylko prawda jest ciekawa.


Z tego samego powodumusimy walczyć z bełkotem i nienawiścią użytą do reklamy „Pokłosia”. Z bredniami młodego Stuhra. Musimy głośno mówić, że tego typu taktyka wspiera dążenie niemieckie do rozmycia ich odpowiedzialności za Holokaust. Że dla salonu „GW” tysiące wymordowanych przez ich sąsiadów Żydów znów stają się pretekstem do utrwalenia tak w Polsce, jak i w Europie obrazu – salon, który winien rządzić, i brudny, groźny motłoch. To kłamstwo i pogarda, z którymi także musimy walczyć. Bo tylko prawda jest ciekawa.”
Autor:Dawid Wildstein

Ciekawe czy synowi uda się zrobić tak zacną karierę jak ojciec, który przypomnijmy był aktywnym wolnomularzem, związanym początkowo z paryską lożą "Kopernik", skupiającą osoby o polskich korzeniach w ramach Wielkiej Loży Narodowej Francji, a następnie z Warszawską lożą-matką "Kopernik" Wielkiej Loży Narodowej Polski oraz z Krakowską lożą "Przesąd Zwyciężony", której był Wielkim Mistrzem. Oprócz tego pełnił funkcję Wielkiego Dozorcy Wielkiej Loży Narodowej Polski.

3 komentarze:

  1. Zyd to Zyd niestety, to jest niereformowalne Dziwne, bo jego ojciec zachowuje sie w miare przyzwoicie a tu synalek taki scierwojad ! no coz zdarzaja sie wypadki przy pracy

    OdpowiedzUsuń
  2. Zyd,zawsze bedzie zydem z zydowska mentalnoscia.Nigdy nie ufalam,temu czlekowi.

    OdpowiedzUsuń
  3. Następny głupek

    OdpowiedzUsuń