środa, 22 sierpnia 2012

Rząd Orbana potępił kibiców za mecz z Izraelem


Rząd Viktora Orbana oficjalnie potępił zachowanie kibiców, podczas piłkarskiego meczu reprezentacji Węgier z Izraelem. Rządzący Węgrami centroprawicowy Fidesz zapowiada walkę z „antysemityzmem”.
Politycy centroprawicy potępili zachowanie węgierskich kibiców, którzy w czasie meczu z Izraelem wygwizdali hymn tego państwa, wyrażali swoją dezaprobatę dla polityki państwa żydowskiego, a także wywieszali flagi Palestyny i Iranu, za co byli zatrzymywani przez policję i ochronę.
Fidesz i Viktor Orban wielokrotnie potępiali nacjonalistyczny Jobbik, za krytycyzm wobec działań społeczności żydowskiej i państwa izraelskiego, zapewniając Żydom nadzwyczajne środki bezpieczeństwa.

Źródło: Index.hu

MM

Za:  http://narodowcy.net/

1 komentarz:

  1. To jakas schizofrenia Orbana ! Nie mozna byc przeciw a nawet za ! Jak ktos wystapi przeciw ich ,,jenteresom,,to musi byc konsekwentny inaczej to tylko oglupia ludzi i nic a nic z tego predzej czy pozniej nie bedzie ! Rzadne umizgi do nich nic mu nie dadza ,ich tym ani nie udobrucha ani nie zaspokoi a u ludzi straci wiarygodnosc!Zaczal budzic moje watpliwosci kiedy pokornie ugial sie przed Bankiem Swiatowym i MFW !

    OdpowiedzUsuń