piątek, 1 czerwca 2012

Tym razem Obama w liście świadomie upokorzył Polaków

Są badania , które skazują ,że odpowiednio pokazywany Holokaust , na zasadzie , że to ludzie ludziom zgotowali ten los , a nie tylko „jacyś Niemcy „ ileś lat temu mogą doprowadzić ogólnie do spadku uprzedzeń
 Obamie gładko powiedział o polskich obozach śmierci ,ale już mu nie przeszło” przez gardło „ w ramach przeprosin użyć określenia „” niemieckie obozy śmierci „ . Zamiast tego użył w swoim liści innego potworkowatego zwrotu socjalistów spod znaku politycznej poprawności „Nazistowskie obozy śmierci „ Zwrot ten ma na celu „uniewinnienie „ Niemców od koszmarnych zbrodni jakich dokonali w czasie drugiej wojny światowej. Potężny przemysł wymordowania milionów nie został zbudowany przez państwo niemieckie , niemieckie koncerny , czyli przez Niemców, ale przez jakich tam nazistów .
 
Lewackie otoczenie Obamy przemycając do przemówienia prezydenta USA zwrot polskie obozy śmierci liczyli na wykorzystanie tego faktu w ideologicznej wojnie przeciwko polskiemu społeczeństwu . Propaganda politycznej poprawności , której sola w oku jest konserwatyzm polskiego społeczeństwa wykorzystałaby to do budowy narracji Polaków jako faszystów , nazistów , mordujących w polskich obozach śmierci .
 
Polacy już dość maja tej socjalistycznej nowomowy. Domagają się prawdy, wskazania prawdziwych sprawców makabrycznego ludobójstwa . Wskazania na Niemców. Obama po tej aferze dobrze wiedział jak ważne jest dla Polaków wskazani Niemców, a nie bezimiennych nazistów jako na morderców budujących „niemiecki obozy śmierci . Ideologi politycznej poprawności jest w tej chwili wykorzystywana jak narzędzie wojny ideologicznej przez Niemcy. Z jednej strony polskie obozy śmieci , z drugiej antypolskie Centrum wypędzonych.
 
Aby naświetlić problem celowego użycia przez socjalistę Obamę zwrotu „nazistowskie obozy śmierci „ zacytuje wypowiedź sprzed kilku tygodni Bilewicza z Centrum Badan Nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego wygłoszoną w lewicowej stacji TOK FM . Podaje za Najwyższym Czasem
 
„Ostatnie badania pokazują że najwyższy poziom różnych form uprzedzeń etnicznych zaobserwowano w Polsce i na Węgrzech-dodał ekspert- Chciałbym przyklasnąć temu pomysłowi RPO . Są badania , które skazują ,że odpowiednio pokazywany Holokaust , na zasadzie , że to ludzie ludziom zgotowali ten los , a nie tylko „jacyś Niemcy „ ileś lat temu mogą doprowadzić ogólnie do spadku uprzedzeń wśród uczniów – mówił specjalista . Dr Bilewicz ma nadzieję , że jeśli dojdzie do realizacji takiej kampanii edukacyjnej , będzie miało odpowiedni priorytet .Niestety teraz tak nie jest „
 
Wypowiedź , koncepcje Bilewicza są chyba najlepszym komentarzem do rewizjonistycznej , dokonującej rewizji historii , relatywistycznej , orwellowskiej wręcz listownej odpowiedzi
Obamy
 
Marek Mojsiewicz     
 

2 komentarze:

 1. TOK FM to nie jest zadna lewicowa stacja tylko ordynarnie lewacka ! Tak bandyckiej, zwyrodnialej jadowitej i odrazajacej propagandy a w zasadzie wscieklizny politycznej nie ma w zadnej stacji radiowej i telewizyjnej w Polsce! Prowadzona jest ona w sposob wyjatkowo plugawy ,prostacki i chamowaty Paradowska- oslizglosc i obrzydliwosc, indywiduom o nazwisku Markowski ponoc profesor,skrajne obrzydzenie,Wolek - absolutne scierwo,Lis- symbol odrazy i zwyrodnienia,Zakowowski tez zawsze z teza z gory ustalona ! Te uprzedzenia etniczne Polakow to jawnie hitlerowska propaganda tak ,tak JAWNIE HITLEROWSKA PROPAGANDA ! Niech te bydlaki pojada na tydzien do Francji i zobacza jak tam odnosza sie do wszelkich obcokrajowcow (wcale nie kolorowych) i tam zrobia te bandyckie i kryminalne badania Ten Uniwersytet Warszawski zostal opanowany calkowicie przez kanalie obcego pochodzenia wrogo ustosukowane do Polski i polskosci ! Przykladow bylo juz wiele !

  OdpowiedzUsuń
 2. Lewackie otoczenie Obamy ???
  Od 1913r az do dzis, USA jest kontrolowane i zarzadzane przez LOBBY ZYDOWSKIE, niezaleznie z jakiej partii politycznej wywodzi sie prezydent.
  Na cale nieszczescie autora tego tekstu, B.Obama ma zydowskie pochodzenie (po matce zydowce).
  Okreslenie "nazistowskie obozy smierci" bylo celowo uzyte przez B.Obame w celu ukrycia pochodzenia sprawcow zbrodni, ale wskazywanie wylacznie na niemieckie sprawstwo zbrodni to dopiero jedna czesc prawdy.
  Druga czesc prawdy to aparat wladzy III Rzeszy niemieckiej z A.Hitlerem na czele, ktory mial zydowskie pochodzenie - vide takze zydowskie pochodzenie:
  Himmlera, Heydricha, Gebbelsa, Franka, Hessa, Eichmanna, Canarisa, Goeringa, Strasse, Globocnika, Bach-Zelewskiego etc.
  Trzecia i ostatnia czesc prawdy to kolaboracja niemieckich nazistow z zydowskimi syjonistami, zydowskimi bankierami i zydowskimi przemyslowcami w latach 1933-1941.
  Wniosek 1:
  ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI HOLOCAUST I TAKI LOS.

  Kolejnym klamstwem zydowskiej propagandy jest liczba 6 milionow zydowskich ofiar tzw."holocaustu" i istnienie tzw."komor gazowych".
  W/g badan historykow, w obozach koncentracyjnych pod okupacja niemiecka zmarlo ogolem od 850 tysiecy do 1.1 miliona osob kilkudziesieciu narodowosci, a w/g listy MCK (Miedzynarodowego Czerwonego Krzyza) okolo 270 tysiecy.
  W/g dr F.Piper, dyrektora archiwow obozu koncentracyjnego w Oswiecimiu, komory gazowe byly propaganda wymyslona na polecenie J.Stalina.
  Wniosek 2:
  ZYDOWSKA PROPAGANDA ZAKLAMUJE HISTORIE I OGLUPIA LUDZI.

  Wniosek 3:
  Zydowska propaganda milczy n/t zbrodni II w.s. popelnionych przez zydow w aparacie wladzy ZSRR.

  Wniosek 4:
  Autor tekstu wykazal sie nieznajomoscia zagadnien lub celowo zaklamuje historie, a od Obamy wymaga, zeby pisal prawde.

  Toronto

  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

  OdpowiedzUsuń