wtorek, 29 maja 2012

Żydzi kontrolują Szwedzkich Demokratów?

Była działaczka partii Szwedzkich Demokratów twierdzi, że ugrupowanie jest kontrolowane przez Żydów. Swoje rewelacje przedstawia…aktywistom „antyfaszystowskiego magazynu Expo.
 Solveig Renhammar-Metus była radną Szwedzkich Demokratów (Sverigedemokraterna) w gminie Strömstad. Działała w SD wiele lat, sprawując swój mandat po raz pierwszy już w 1991 roku. Teraz postanowiła odejść z partii, bowiem według niej SD nie działa dla kraju i narodu, lecz jest kontrolowana przez Żydów, a pozwala na to szef partii Jimmie Åkesson. Impulsem do odejścia z partii dla Metus, było zachowanie przywódców SD, którzy skrytykowali działaczy swojej młodzieżówki za poparcie dla utworzenia państwa palestyńskiego. Radna twierdzi, że antymuzułmański kurs stronnictwa, ma związek jedynie z interesami „syjonistycznej kliki”. Metus najprawdopodobniej przystąpi do partii Narodowych Demokratów (Nationaldemokraterna), której działacze są grupą rozłamową z SD.Swojej wypowiedzi Metus udzieliła pismu Expo, które jest szwedzkim odpowiednikiem działającego w Polsce „antyfaszystowskiego Nigdy Więcej”, a zostało założone przez znanego komunistę i pisarza kryminałów Stiega Larssona.To nie pierwszy przypadek odejścia radnych z SD, po stopniowej liberalizacji partii. Szwedzcy Demokraci zostali założeni w 1988 roku, po zjednoczeniu kilku zdecydowanie nacjonalistycznych grup. Do pierwszych odejść i rozłamu doszło w 2000 roku, gdy na postępujące łagodzenie wizerunku i liberalizację, nie zgodziła się grupa działaczy zakładając wspomniane ND. Obecnie SD akceptuje lewicowy profil społeczeństwa, łagodzi stanowisko w stosunku do imigrantów, deklaruje tolerancję dla homoseksualistów i zwalcza wpływy muzułmanów.

Źródła: Expo.se / Dagens Nyheter

MM

Za: http://narodowcy.net/

1 komentarz:

  1. To jest mowiac jezykiem pilkarskim ,staly fragment gry ! Opanowac organizacje od srodka,mowic w jej imieniu wlasnym glosem ,poslugujac sie jej szyldem Te prawie wszystkie partie chrzescijanskich demokratow,konserwatywne(konserwatysci brytyjscy popieraja pederastow !) sa tak przejmowane !

    OdpowiedzUsuń