niedziela, 27 maja 2012

Łapanki "antysemitów" w Polsce cały czas trwają.Tym razem złapali panią doktor.

Antypolonizm żydowski kwitnie w najlepsze na całym świecie. O żydach nie wolno pisać prawdy. "Jest broń straszniejsza od kłamstwa, to PRAWDA" - Tellegrant.

"Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia. Nie wiem czy mogę zamieścić zdjęcie pani doktor. Ale jeśli jest w sieci, sama podała, to chyba mogę. Gdyby pani miała zastrzeżenia, proszę dać znać i zdjęcie zdejmę. Tylko my Polacy nie jesteśmy żydami, my własnego wizerunku nie musimy ukrywać. A tym baqrdziej w głowie się nam nie mieści zmiana nazwisk Polskich- rodowych , na żydowskie.
I oto proszę państwa ta piękna pani doktor jest poddana nagonce.Doszły mnie słuchy, że pani doktor rozpoznaje żydów. To jest SIOK!!! . Narobili giwałtu. A jaki tytuł artykułu wysmarowali - "Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia".
Nie wiem nawet kto te pesele i kiedy "wymyślił" w Polsce. A już naprawdę nie wiem, po co??? Czy chodzilo o zamazanie nazwisk jak w obozach koncentracyjnych, czy chodziło o ukrycie narodowości przez tych co się wstydzą własnego pochodzenia. Czy zbudowanie takiej wieży Babel.
Czyli mnie też ukryli pod tym peselem - nr obozowym. Z przecież ja nikogo nie prosiłem. Ja mam imię i nazwisko i jestem POLAKIEM. Wszyscy mamy imiona i nazwiska. Czyli pod tymi peselami jest ukryty każdy Polak i każdy obywatel Polski. A więc; żyd, Białorusiń, Litwin, niemiec, Czech, Rosjanin, Francuz, Anglik itd. Identycznie jak w obozie koncentracyjnym - powiedzmy Auschwitz. Czyli metoda dość perfidna, można powiedzieć hitlerowska!!!


Czy w obozach koncentracyjnych, ci ludzie- numery pytali, rozmawiali między sobą - zgadując, ty jesteś Czech, ty jesteś Polak, ty jesteś żyd??? Oczywiście, że tak.  Widocznie i pani doktor zgadła, zapytała czy pani jest żydówką? Pani doktor ujawnia dane żydów na swojej stronie!!! Oj nie ładnie, nie ładnie pani doktor, wpisała pani tam mnie Zenon a ja nie jestem żydem. Pani doktor nie wolno rozwiązywać zagadek, szyfrów. A jeśli się pani udało rozwiązać to brawo. Jeśli miały być tajne to głąby jakieś żle stworzyli ten obozowy system. Łatwy do rozszyfrowania. Nie widzę potwierdzenia w art, "pani doktor OSKARŻA......" Jak można mnie oskarżać, że jestem POLAKIEM?!!

Nie wiem jak było, ąle i nie przekonuje mnie ten artykuł w łżemendiach żydowskich michnikoidów. Musiałbym porozmawiać z panią doktor. Żydzi lubią robić problemy tam, gdzie ich nie ma.
To tak z humoru i satyry - pamiętam jak byłem młody, to chłopcy rozmawiali między sobą, pokaż jakiego masz żyda. Nie wiedziałem, że już wtedy byliśmy "antysemitami". Nigdy nie byłem i nie jestem "antysemitą", ale "żyda" mam nadal i z nim umrę :-)))
 Co my tutaj mamy jeszcze w tym artykule?!!

Cytuje - "Antysemickie pasje pani doktor

Od listopada 2010 r. Halina W. prowadzi stronę uzdrawiamy.com.pl. Zamieszcza na niej antysemickie artykuły. Pisze, że "Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego", a przez to "mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi".
Proszę mi wykazać, że pani doktor nie pisze prawdy!!! Pani doktor niczego nie odkrywa, to wiedzą wszyscy Polacy, to wie cały Internet, to wiedzą dobrzy pisarze Polscy, to wiedzą żydzi itd. Ja bym proszę waszej niesprawiedliwości aresztował wszystkich Polaków.

Najbardziej poszkodowane są pani Ewa i Katarzyna bo przyszły po tabletki antykoncepcyjne, a pani doktor zrobiła im wykład o ich szkodliwości. Toz to czysty "bandytyzm" ze strony doktor- wynika ze skargi. A ja uważam, że to tylko porada bardzo dobrego doktora.  Ciekawy jestem co zrobi z tym wymiar.......
Co mamy dalej?!! - Zawiodła się na Janie Pawle II. Następne przestępstwo pani doktor. Tak nie wolno pani doktor, nie wolno pani miec własnego zdania . Osz. Pani jest dociekliwa. Doszła pani nie zgodnie z propagandą żydowską michnikoidów, że Papież był żydem. To żadne odkrycie pani doktor. Ja o tym wiem już kupę lat, wiedzą o tym Polacy, wiedzą internauci. Ciekawy jestem co na ten temat wie wymiar........
Co mamy dalej?!! "Żydów zabiła epidemia tyfusu".  Osz, a może i przeziębienia i grypa i angina i starość i głód i warunki obozowe i policja żydowska i niemcy i kule i bomby i nieludzka praca w zakładach żydowskich IGFarben i innych.
Nie wiem tylko co pod tym podtytułem robią żydzi wymienieni, żyjący przecież.
Co mamy dalej?!! "Dzwonić tylko w polskich sprawach"
Nie będę cytował, bo to same bzdury, brednie ciągnione, aby był chyba dłuższy artykuł.

Jak widzimy, ilu uczciwych ludzi zdało egzamin w polowaniu na doktor. Pan prezes!!! Pan prokurator!!! Pani EWA, Pani Katarzyna. Panowie michnikoidy!!!
Pełny KOLEKTYW. Proszę tylko nie wydawać wyroku śmierci na panią doktor. Chociaż jak czytam, to jeszcze sprawy sądowej nie było a zawodowy wyrok śmierci już wydaliście. A feeeeee. Szkoda, że nie napisaliście gdzie pani doktor kłamie. Pomijam tzw ujawnianie - bo na tym się nie znam. Jeśli tutaj złamała prawo to sąd wyda wyrok.
Tylko czy do ujawnienia trzeba było dokoptować tonę fałszywych oskarżeń?!!

"Żyd ukrywa się pod PESEL-em". Pani ginekolog ujawnia - wiadomosci.gazeta.pl


Pozdrawiam Cię pani doktor - Zenon Jaszczuk

Za: http://polacy.eu.org/

1 komentarz:

  1. To dopiero jest wstep ! Pan Kuron( nieboszczyk) powiedzial kiedys ze jak antysemita zeby od razu walic w morde ! Juz szybko nastepuja takie dzialania ! Czas wreszcie skonczyc z gra pozorow i pokazac holocie kto tu jest waadzdzdzaaa !

    OdpowiedzUsuń