poniedziałek, 21 stycznia 2013

Cenzura google.pl usuwa tekst Żydzi a Powstanie Styczniowe

 Google.pl usunęło z wyników wyszukiwania dla hasła “powstanie styczniowe” tekst demaskujący antypolskie działania Żydów. Tekst przedstawia jak Żydzi współdziałali z Prusami w sprowokowaniu powstania. Tekst pierwotnie opublikowany jako fragment szerszego omówienia praktyk cenzorskich na google.pl: “Cenzura: Google ukrywa, Polakom nie wolno znaleźć w Internecie”, którego lekturę zalecam wszystkim czytelnikom.

Cenzura w Google usuwa z polskich wyników wyszukiwania tekst Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar

Cenzurowanie wyników wyszukiwania jest obecnie jednym głównych kierunków rowoju blokady informcyjnej. Proceder manipulowania wynikami przez google (przez właścicieli i “rozmaite” grupy nacisku) jest niezwykle niebezpieczny, ponieważ jest dla społeczeństwa poddanego cenzurze nieuchwytny. Internetowe “bydło” jest “wypasane” na “pastwisku informacyjnym” bez świadomości istnienia “ogrodzenia” i “pastuchów”. Prawdopodobnie każdy naród, który posiada własną domenę google równocześnie podlega odpowiedniej obróbce informacyjnej. Również Polacy – co osobom czytającym ten tekst może się wydawać oczywiste, tyle, że takie “oczywistości” niekiedy trudno jest wyłapać – i trudno ich dowieść.

Dlatego szczególnie cenne są sytuacje, kiedy bezspornie możemy wykazać ingerencję google w wyniki.
Do niedawna na drugiej stronie wyników wyszukiwania przeglądarki google.pl występował wymieniony w tytule tekst “Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar”. W dniu 17.01.2013 w wynikach wyszukiwania dla hasła powstanie styczniowe artykułu juz nie było – ani na stronie 1, ani na kolejnych (do 14, czytelnik może sprawdzić dalsze we własnym zakresie). Co najciekawsze – wyniki wyszukiwania dla google.de, google.fr, google.ru i google.com (przekierowanie z google.us) zawierają ww. artykuł na drugiej stronie wyników! Wygląda na to, że władze (bądź “inne ośrodki”) zajmujące się kontrolą obiegu informacji w III RP zareagowały prewencyjnie na wzrost wyszukiwań terminu powstanie styczniowe – przygotowując wyniki wyszukiwania tak, by nie zawierały niespodzianek i tekstów, które mogłyby zwrócić uwagę przypadkowych osób na pewne “aspekty” polskiej historii.
Sam incydent jest dość interesujcy – świadczy, że artykuł “Żydzi a Powstanie Styczniowe i jego planowo antypolski wymiar” zawierał dane na tyle istotne i niewygodne (fragmenty książki S. Didier’a “Rola neofitów w dziejach Polski” – konkretnie rozdziały traktujące o działaniach Żydów w okresie poprzedzającym Powstanie Styczniowe i w trakcie tego zrywu) , że uznano jego usunięcie za konieczne.

Oto zrzuty ekranowe na dzień 17.01.2013, robione między 18.00 a 19.00 (pierwsza kolumna – pierwsze cztery strony wyników z google.pl, w kolejnych kolumnach wyniki dla google.de, google.fr, google.ru i google.com (google.us); wszystkie wyszukiwania przeprowadzone przy domyślnych ustawieniach wyszukiwarki, po wyczyszczeniu cookies; po kliknięciu na obraz poniżej otworzy się jego pełnowymiarowa wersja [2993x6964 pikseli]):Za: http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/01/18/cenzura-google-pl-usuwa-tekst-zydzi-a-powstanie-styczniowe/ 


2 komentarze:

  1. Google to żydzi i w dodatku syjoniści. Geszeft na miarę 21 wieku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Google należy do żydów, na dodatek google niszczy małe polskie firmy, nie płaci podatków i wymusza na użytkownikach zakup płatnych reklam, celowo usuwając ich strony z wyników. Już ponad 50% stron nie znajdziemy w google ponieważ są celowo zablokowane.

    OdpowiedzUsuń