wtorek, 16 października 2012

Raj dla Żydów? A dla nas co?

"Z uwagi na powyższe, nie czujemy się zmuszonymi zabiegać u krewnych Rotmistrza o akceptację każdego kroku, jaki należy wykonać, aby cele akcji społecznej „Przypomnijmy o Rotmistrzu” zostały osiągnięte."/M.Tyrpa/*

Jeszcze raz stawiam pytanie, dlaczego - wbrew woli Rodziny -  Fundacja Paradis Judaeorum zawłaszcza pamięć o Rotmistrzu oraz co ma wspólnego rtm.Witold Pilecki, polski bohater, z Rajem Dla Żydów. Szczególnie, że w świetle uwag przedstawicieli Fundacji, oni nie tylko zawłaszczają Rotmistrza; oni chcą mieć na Niego monopol.
Przeglądając dostępne w sieci teksty coraz wyraźniej widzę,  z jak wielkim sprytem cała sprawa "Żydowskiego Raju" jest prowadzona. Prosze mi pokazać jakąkolwiek oryginalną akcję p.Tyrpy a nie taką do której się dopisał listami, pismami , krytykami czy fotografowaniem się na tle cudzych wystaw.
Nazwisko Rotmistrza załatwia im jednocześnie nagłośnienie i wytworzenie skojarzeń z patriotyzmem i walką Polaków o wolność. Z wyjątkowym cynizmem obrali sobie na maskotkę medialną bohatera polskiego ruchu niepodległościowego zamordowanego przez funkcjonariuszy UB pochodzenia żydowskiego...
Zresztą wiadomo, dlaczego wybrali akurat rtm.Pileckiego.
Wywieziienie przez Sowietów archiwów Auschwitz-Birkenau, które były Sowietom potrzebne do zrzucenia winy za wymordowanie brakujących w spisie powszechnym 6 milionów obywateli poskich na Niemców - przysłużyła się Przedsiębiorstwu Holocaust jak mało co.
Z tym, ze kiedy archiwalia wróciły w 2003 roku, okazało się że liczba zamordowanych w Auschwitz-Birkenau lekko przekracza 1 milion.
http://pl.auschwitz.org/h/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=23&limit=1&limitstart=3

Wtedy to zaczęto  rozpowszechniać III cz. Raportu rtm.Pileckiego - wiarygodnego świadka holocaustu, w którym to raporcie mowa jest o 2-5 milionach ofiar. Tylko jakoś nikt nie widział oryginału tego raportu. 


Proszę zwrócić uwagę, jak niezręcznie jest wpleciona w raport informacja o liczbie ofiar. Podobnie niewiarygodna jest ujęta tam znienacka informacja, że kremacja zwłok w krematorium elektrycznym trwała 3 minuty. Ale 3 minuty przemnożone przez 24 godziny, przemnożone przez liczbę krematoriów i te przemnożone przez prawie 5 lat - daje odpowiednią liczbę ofiar. Nb. proces kremacji nawet w nowoczesnym krematorium trwa godzinę.
Działalność Fundacji nie wygląda na jakieś doraźne działania ale na operację metodyczną i długofalową. Starają się rozpowszechnić pogląd, że Żydzi zawsze żyli na naszych ziemiach w pełnej harmonii z Polakami. Prezentują w wywiadach i relacjach z dyskusji "fajnych" Żydów, którzy odcinają się od przodków komunistów i ich zbrodni. A także propagują polskojęzyczne strony stowarzyszeń i nieformalnych grup żydowskich.Zresztą jest to praktycznie jawnie napisane w ich statucie:
Wygląda to na przygotowanie gruntu pod masową imigrację żydowską po ewentualnej przegranej wojnie z Iranem.
Nb. sposób prowadzenia przez Fundację dyskursu w blogosferze przywołuje metody prymitywnej UBecji. Komentarze wyrażające krytycyzm lub wątpliwości są przez nich kasowane. Wielokrotnie powtarzane podstawowe pytanie: "Dlaczego Fundacja ignoruje wolę Rodziny Rotmistrza?" - zostało określone jako powielanie fałszerstw.
Zresztą wystarczy przytoczyć ich komentarze.Oto jak fundacja wyraża się o rodzinie
i innych osobach:
 O Pani Zofii Pileckiej-Optułowicz " Pani Zofia jest w wieku mojej ś.p. mamy, więc zrozumiałe, że jej percepcja jest ograniczona. Łatwo ją wprowadzić w błąd. Ktoś się starszą panią cynicznie posłużył do rozbicia grupy i skompromitowania Michała..." (Joanna Płotnicka)
 A oto reakcja pana Tyrpy na wpisy że powinno się uszanować wolę rodziny czy pytania o statut fundacji: "Czy każdemu durniowi, każdemu leniowi z osobna trzeba za każdym razem, od początku powtarzać to, co każdy inteligentny może przeczytać sam? I czego boją się rozsiewający ploty ludzie, którzy puszczają mimo uszu wszelkie argumenty, ignorują wszelkie fakty, za to z ubeckim uporem rozliczają nas z rzekomych win?
 Idźmy dalej...to o pani Alinie ktora zamieściła oświadczenie pani Zofii:
"Właśnie czytam - poniżej wskazanego komentarza - kolejny, którego autorka kryjąca się pod pseudonimem Aala43, z konsekwencją tępego, stalinowskiego propagandysty "udowadnia", że dyskredytacja to nie dyskredytacja, pogarda to nie pogarda, a jej zachowanie wobec Joanny Płotnickiej było zgodne z logiką i elementarnym szacunkiem. Skąd się bierze taki partyjny, pezetpereowski, czy raczej - Orwellowski - beton?"
 A oto wypowiedź p. Tyrpy o prawnuku Witolda Pileckiego chcącego rozładować emocje:
 "Skąd się biorą tacy aroganci i funkcjonalni analfabeci, jak .............? I gdzie oni byli ze swoimi dobrymi radami w ciągu ostatnich niemal pięciu lat? A swoją drogą gratuluję Joannie Płotnickiej klasy i cierpliwości wobec tego rodzaju zadufków."
 Wszelki rekord tandetnej nikczemności Fundacja pobiła plakacikiem, którym „rozsławiają’ pamięć Rotmistrza:


Postać Rotmistrza w tle, a na pierwszym planie horda tandetnych postaci z kreskówek, typu Batman etc.
Gdyby mi ktoś tak udekorował zdjęcie ojca czy dziadka, chyba bym mu w pysk strzeliła.
P.Tyrpa, prezes owego Raju Dla Żydów ponadawał swoim kumplom tytuły „pełnomocników Fundacji” na ten czy ów kraj, po czym pisze z zadęciem: "Irlandzki pełnomocnik Fundacji Paradis Judaeorum zwrócił się do bpa Marka o pomoc w zażegnaniu narosłych nieporozumień." Kim jest irlandzki pełnomocnik? Jest to Robert Pierzyński - http://www.youtube.com/user/rpvmedia?feature=watch kanaly powiazane http://www.youtube.com/user/GALWAYREPORTERTV (zapoznajcie sie z ich "dorobkiem")
Swego czasu pani Karsow przywiązała się do dzieł Mackiewicza tak silnie, że nie sposób ją było odwiązać. Podobne przywiązanie do dzieł Jasienicy miała p.Zofia O'Bretenny. Obie panie przywiązały się do dzieł panów służbowo, ale korzyści majątkowe czerpały z przywiązania prywatnie. 
Fundacja Paradis Judaeorum w osobie p.Tyrpy zapewne też nie powstała sama ze siebie.


W każdym zaś razie odwiązać się od rtm.Pileckiego nie daje.
Nasze idiotyczne prawo nie chroni już podstawowego, naturalnego prawa rodziny do Zmarłego. Co gorsza, dla wielu Polaków nie jest to prawo wcale oczywiste. To są, niestety, skutki i koszta przymusowej sowietyzacji naszego narodu. Co w efekcie daje takie uwłaszczenie się na pamięci Zmarłego, jakie wykonała Fundacja Paradis Judaeorum.
Jeszcze raz zamieszczam link na oświadczenie Córki rtm.Pileckiego:


To oświadczenie powinno kończyć sprawę. Fundacja powinna przeprosić Rodzinę i wycofać się z zawłaszczania Zmarłego. Ale nie mam złudzeń. Na pewno tego nie zrobi.Nie po to jest. 

*Podaję źródło cytatu z p.Tyrpy: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz