wtorek, 26 czerwca 2012

Żydzi wracajcie do Polski: Fotorelacja z Berlina

 Za: http://www.radiownet.pl/

Jeden ze słuchaczy Radia Wnet był na trwającym właśnie w Berlinie 7. Biennale Sztuki Współczesnej. To właśnie tam odbył się pierwszy Kongres Odrodzenia Żydów w Polsce. Na czele ruchu stanął Polak - Sławomir Sierakowski z Krytyki Politycznej.

Kongres powstał w roku 2007, jednak spotkanie jego członków miało miejsce dopiero podczas berlińskiego festiwalu. Członkowie ruch domagają się powrotu do Polski trzech milionów Żydów, wprowadzenia hebrajskiego jako języka urzędowego, uchwalenia licznych ulg podatkowych, a także zerwania konkordatu Polski z Watykanem.

Szczegółowe i "realne" postulaty ruchu można znaleźć pod adresem: http://www.jrmip.org/


2 komentarze:

  1. Uzywanie flagi z orlem i gwiazda Dawida to jest dzialalnosc jawnie bandycka Odbywanie tego kongresu w Berlinie jest tez dzialalnoscia bandycka i wywrotowa Teraz widac wyraznie dlaczego ta jawnie kryminalna dzialnosc tej tzw odrazajacej ,,Krytyki politycznej,, jest tak ostentacyjnie bezkarna i( Ta lajdacka nazwa jest tak prawdziwa jak kiedys sowiecki dziennik ,,prawda,,) cieszy sie poparcie tzw polskich wladz! Widac kim sa i kogo reprezentuja te takzwane ,,,WLADZE ,,,!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy My musimy czas i mysli tracic, zeby sie takimi typami i typkami zajmowac.

    Szkoda czasu. Widac, ze oni maja duzo czasu..... i sami nie wiedza co

    wymyslec.....

    OdpowiedzUsuń