czwartek, 7 czerwca 2012

Schlussel podtrzymuje swoje kłamstwa

Dziennikarka Debbie Schlussel dalej podtrzymuje swoją tezę o udziale Polaków, w wymordowaniu milionów Żydów. Jej wpis pojawił się po zmasowanej odpowiedzi polskich internautów na kłamstwa konserwatystki.
Konserwatywna dziennikarka znana z FOX News, Wall Street Journal, Washington Post czy New York Post, opublikowała swój wpis 31 maja, a kilka dni później został on dostrzeżony przez polskojęzyczne media oraz nasz portal . Po ujawnieniu tej informacji, na jej profilu na facebooku i stronie internetowej, pojawiły się wpisy oburzonych Polaków, domagających się sprostowania kłamstw zawartych w tekście Schlussel.
Dziennikarka odpowiedziała na wpisy Polaków na facebooku (jej strona internetowa w chwili obecnej nie działa) twierdząc, że „jakaś Polska strona wysyła jej cztery tysiące antysemitów na godzinę” i podtrzymując swoje kłamliwe tezy napisała: spadajcie z mojej strony polscy antysemici! Wiem, że lubicie zaprzeczać, że pomogliście zamordować trzy miliony Żydów, po wiekach pogromów. Ale jeśli chcecie kłamać to gdzie indziej.

Strona dziennikarki na facebooku jest dostępna tutaj.

MM

Zródło:  http://narodowcy.net/

2 komentarze:

  1. Klamstwa konserwatystki ? Widze ze jestescie calkowicie impregnowani na wpisy na blogu Ta wywloka NIE JEST ZADNA KONSERWATYSTKA !!! To ze bandziory sobie poprzyklejali etykietki nie znaczy ze my jak malpy mamy to przyjac do wiadomosci i STOSOWANIA !Nie byloby tego ciaglego pisania plugastwa gdyby nie postawa polskich Zydow ktorzy to akceptuja i pocichu popieraja Ci wlasnie polscy Zydzi zadza calkowicie aktualnie Polska Jakby oni np. podali sprawe raz ,drugi do amerykanskiego sadu o odszkodowanie 500.000 dolarow juz dawno bylby spokoj Ona stanowi taki worek treningowy dla oglupialych Polakow !

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak trafnie zauważył Jarek Kefirek, którego myśl przeczytałem gdzieś w sieci; w latach 90tych dotarły do kraju żydowskie opinie jakoby Polacy biernie przyglądali się holokaustowi, w pierwszej dekadzie nowego milenium wrzawa na cały świat o Jedwabne, przeprosiny stoltzmana, a po nich jan tomasz gross na warszawskich i krakowskich salonach. I jednak się okazało, że nie wszyscy Polacy byli bierni, ale niektórzy ochoczo brali udział w eksterminacji. Dzisiaj, gdy minęła kolejna dekada holo kłamliwej indoktrynacji, żydostwo w USA otwarcie oskarża nas o holokaust, za który - jak się okazuje - współodpowiadamy w pełnym wymiarze tego słowa, z tzw. nazistami.

    Oczywiście, my, jako naród, tym łgarstwom nigdy się nie podporządkujemy. Dzisiaj po prostu obserwujemy kolejny etap "przedsiębiorstwa holokaust" i epicentrum żydowskiej nienawiści wobec Polaków. Ludzie już tej żydowskie holoparanoicznej głupoty, której ofiarą jest przede wszystkim historia jednego z najwspanialszych pokoleń jakie wydała ta ziemia, mają serdecznie dość i dzięki takim tryskającym niczym gejzer, z nienawiści, żydówką, która - jak owa debbi - za 30 srebrników posunie się do największych ohydztw, czują złość i zarazem fetor żydowskiej patologii. Wielu ludzikom da to do myślenia i będzie szukać prawdy, to naturalna reakcja każdej jednostki, która jest zdolna do działania. To pewne, wiem z własnego przykładu.

    acidek

    OdpowiedzUsuń