środa, 6 czerwca 2012

Amerykańska dziennikarka oskarża Polaków o mordowanie Żydów

Debbie Schlussel
Amerykańska dziennikarka Debbie Schlussel napisała na swoim blogu, że Polacy wymordowali miliony Żydów i ochoczo pomagali niemieckiemu SS.
Debbie Schlussel jest konserwatywną dziennikarką występującą kanale FOX News, a także w czołowych gazetach Stanów Zjednoczonych takich jak „Washington Post”, „Wall Street Journal” czy „New York Post”. We wpisie na swoim blogu nazywa Polaków ignorantami, którzy chcą zmazać ciemną kartkę ze swojej historii, jaką był udział w zagładzie Żydów i budowie obozów zagłady. Schlussel twierdzi, że Polacy wymordowali miliony Żydów, wyliczając przy tym swoich krewnych, mających mieć problemy ze strony Polaków. Republikańska dziennikarka przytacza też listę obozów zagłady, które miały znajdować się w Polsce z powodu ochoczej współpracy naszego narodu z oddziałami SS. Wpis zilustrowany jest zestawieniem godła Polski i symbolu swastyki.


Źródło: Radio ZET / Blog Debbie Schlussel

MM

Za: http://narodowcy.net/

1 komentarz:

  1. Oni to pisza od lat Jest to kolejny fraggment tego samego lajdactwa Nie byloby to jednak mozliwe gdyby nie obrzydliwa postawa polskich Zydow ,sprawujacych absolutna wladze w Polsce . Oni to calkowicie akceptuja i popieraja Nigdy nie zajeli zdecydowane postawy dajac odpur tej zdegenerowanej propagandzie

    OdpowiedzUsuń