czwartek, 19 kwietnia 2012

Új Hajnal przeciw marszowi Żydów

 Za: http://narodowcy.net/

Członkowie organizacji Zakon Nowego Świtu, protestowali przeciwko marszowi Żydów, który odbył się w niedzielę w Budapeszcie.
Członkowie organizacji Új Hajnal Rend (Zakon Nowego Świtu), ustawili się na trasie przemarszu środowisk żydowskich w Budapeszcie. Byli ubrani w mundury i mieli ze sobą transparent „Prawda was wyzwoli”. Odnosił się on do prób fałszowania liczby ofiar holocaustu i wykorzystywania tej tragedii, do realizacji interesów obecnej mniejszości żydowskiej. Członkowie Zakonu zostali szybko otoczeni przez ochronę marszu, która wezwała na miejsce policjantów. Protestujący spotkali się z agresją uczestników przemarszu, co widać na filmiku zamieszczonym pod newsem.
W niedzielę 15 kwietnia, ulicami Budapesztu przeszedł marsz kilkunastu tysięcy Żydów, upamiętniających ofiary holocaustu na Węgrzech. Obecnie na terenie Węgier mieszka ponad sto tysięcy Żydów.

MM

Źródła: Szent Korona Radio / HungarianAmbiance.com


2 komentarze:

  1. Moze tak kiedys bedzie u nas? Przydaloby sie !Obawiam sie jednak ze za nic, nie wydano by zgody na taki marsz.Organizatorem zajelyby sie sluzby specjalne. Natychmiast o takim,,bydlaku,, powiadomilaby ich Haike Grundbaum (Gronkiewicz - Waltz) . Przypuszczam ze nie pozyl by chop dlugo.

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Izraela z nimi. Po co oni normalnym Narodom? Tylko chaos i zamieszanie wprowadzają. Gdzie się pojawią tam zgnilizną śmierdzi.

    OdpowiedzUsuń