Kontakt

Wszystkich chętnych do pomocy w prowadzeniu strony,przesyłania tekstów, tłumaczenia, zgłaszania uwag, porad i ewentualnych błędów, a także mających pytania odnośnie projektu Niszcz Syjonizm proszę o kontakt z redakcją pod adresem: gazda15051986@gmail.com

11 komentarzy:

 1. Bardzo mądre i słuszne treści zawiera ten blog!
  Serdecznie gratuluję i życzę wytrwałośći w piętnowaniu syjonizmu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmieniliscie szate graficzna. To dobrze ,wyglada teraz przyzwoicie

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotografie tych ludzi są w części 1 - Polacy i 2- Żydzi na mojej stronie Facebook adres internetowy - http://www.facebook.com/profile.php?id=100002070263453
  Proszę nie wierzyć publikacji Gazety Wyborczej - tam rzeszowska prokuratura umieściła kolejny cios we mnie - wynik orzeczenia 2 (krypto-żydowskich)psychiatrów i 1 (krypto-żydowskiego) - psychologa, którzy w kwietniu przeprowadzili rozmowę ze mną (badanie) - teraz orzekli, że ja byłam niepoczytalna!!! To straszne oszczerstwo i kompletnie FAŁSZYWE ŚWIADECTWO wymierzone we mnie w celu zniszczenia mojej osoby, a zwłaszcza wyników tej pracy, którą z wielkim trudem wykonałam, żeby nauczyć siebie i innych - JAK ROZPOZNAWAĆ ŻYDÓW - bo żydowska hołota oznakowała swoje stado w peselach.
  Pozdrawiam i życzę wiele rozsądku w rozpoznawaniu wszystkich żydowskich kłamstw wymierzonych w Polaków i w osoby stojące im na drodze do pasożytowania na wszystkich nie-żydowskich narodach.

  Część 1. Polacy z Narodu Polskiego w polityce


  Żydzi nie po to ukryli swoje pochodzenie z międzynarodówki żydowskiej, aby teraz chcieli radośnie potwierdzać ich każdorazową dekonspirację jako (polskich w Polsce) - Żydów.
  Oni użyją wszystkich im znanych sposobów - żeby wyszydzić, wyśmiać, obrzucić pomówieniami albo nawet posądzić o choroby umysłu - tych ludzi, którzy ich będą dekonspirować. Przyzwoitym Polakom nawet trudno będzie uwierzyć, że międzynarodówka żydowska może z aż taką zawziętością bronić swojego satanistycznego "prawa" - do dalszego życia w ich niewyobrażalnym zakłamaniu.

  Jednak dla dobra nas wszystkich - cywilizacji ludzkiej czyli - miliardów nie-żydów - musimy ze spokojem, z wielką godnością - cierpliwie i odważnie odpierać ich szatańskie ataki.

  Wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, pesel) osób wymienionych w tej pracy uzyskano z publikacji w Monitorze Polskim numer 29 poz. 462 Załączniki 1 – 44

  Partia Zielonych

  42071800132 Jerzy Arent 79 66
  Brak połączeń między datą ur. i dopisanymi. Polak. Jeden z nielicznych Polaków w tej partii, wypchnięty przez unych „na czoło”, dla skuteczniejszego zwodzenia nie-żydów.

  (...)
  CZĘŚĆ 2. ŻYDZI – osoby wywodzące się z Narodu Żydowskiego, nie są pochodzenia polskiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy można zrobić coś więcej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem Polakiem - Słowianinem, mój dziadek walczył w 24r. i39r. - oraz w armii tzw. Andersa, z perspektywy czasu widzę, że patriotyzm niczego pozytywnego nie przyniósł Naszemu Narodowi. Żydy (celowy wulgaryzm) zdominowały polskie sfery, polityczne, kulturowe, medialne, przemysłowe - kto jest temu winien?
  Kto znajdzie odpowiedź - niech napisze!

  OdpowiedzUsuń
 6. http://imgur.com/f2h6dRd

  OdpowiedzUsuń
 7. Jerzy (George) Ulicki-Rek


  http://imgur.com/ODTTcqE

  A call to prison to enquire about his well-being will
  let those mongrels know that he is not forgotten.
  A postcard will cheer him up.

  He is being held under the name Jerzy Rek.

  POSTAL ADDRESS
  Jerzy Rek
  MIN 534 036.
  Bathurst Correctional Centre
  PO Box 166
  Bathurst NSW 2795
  AUSTRALIA

  Phone to prison: (02) 6338 3282

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy Żydzi rządzą światem? Moim zdaniem nie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Żydzi to opętane szumowiny i absolutnie nic więcej. Powinni oni wszyscy wrócić do gett, na stałe i bez możliwości mieszania się w sprawy ludzi. Cały glob, wszystko co stworzył nasz wspaniały Stwórca - żyjący i materia nieożywiona - odetchniemy z ulgą, kiedy żydostwo - już tam się w całości znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę sobie, że jeśli ktoś nie potrafi poradzić sobie sam ze sobą, to szuka wrogów na zewnątrz. Rodzice Cię nie kochali? Masz małego ptaka?

  OdpowiedzUsuń